Eadisyon Sayesinde Siparişleri Saniyeler İçerisinde Yönetin

Kalabalıklaşan, büyüyen ve giderek müşteri potansiyeli artan kafeteryalarda ve restoranlarda artık mutlak olarak en son teknoloji cafe restoran programı sistemlerine geçmek gerekmektedir. Bu çerçevede de modern cafe yazılımları restoranın sipariş yöntemlerini düzenlemekten stok yöntemlerini düzenlemeye ya da paket servis hizmetlerinden müşteri ilişkilerine kadar her noktada etkin bir şekilde rol almalıdır. 

Restoran ve kafeteryalarda müşterilere hizmet için kalitenin hızlı, sorunsuz ve düzeyli bir şekilde sağlanması önemlidir. Hem self-servis işletmelerde hem de masaya sipariş ile çalışan işletmelerde sipariş yönetiminin çok iyi bir şekilde sağlanması gerekir. Bu durumda son teknolojilerin kullanılması açısından da eadisyon açısından e adisyon programı ile büyük bir dönüşüm ve gelişim elde edilebilir.

Eadisyon teknolojisi, siparişin tek bir noktadan yönetilmesini, pratik bir şekilde değişimlerin sağlanarak, müşteri memnuniyetinin sağlanmasını ve hızlı servis yapılmasını sağlar. Bu noktada eadisyon geçişi gerçekleştirmek için GoPOS sayesinde sadece tek bir gün içerisinde dahi akıllı telefonlarda kullanılacak cafe e adisyon programı uygulaması elde edilebilir.

Eadisyon İle Pratik Sipariş Sistemi Yürütme

Eadisyon uygulaması, son teknoloji ile birlikte bulut adisyon yapısı ile çalışırken, internet bağlantısı olmasa dahi sorunsuz bir işleyiş oluşturur. Ücretsiz deneme ile birlikte kullanmaya başladığınız bu uygulamayı sonraki dönemde isterseniz tek bir işletme için isterseniz franchise işletmelerde farklı şubeler ile birlikte kullanım için lisanslı olarak temin edebilirsiniz.  Restoran otomasyon sistemi için lisans ise aylık, yıllık veya hayat boyu satın alınarak, avantajlı bir şekilde kullanılabilir.

Pratik, hızlı ve sorunsuz bir kullanım imkanı sağlayan restoran adisyon programı ile sipariş alma konusunda birçok farklı avantaj elde edilebilir. Temel olarak bu avantajlar bir liste şeklinde sayılırsa;

 • Akıllı telefonlarda mobil uygulama ile kullanım,
 • En alt akıllı telefon yazılım versiyonlarında dahi kullanım sağlama,
 • Eğitim maliyeti gerektirmeme,
 • Zamandan tasarruf oluşturma,
 • Siparişlerde ürün arama, ekleme, arttırma, ürün özelliği değiştirme, fiyat ekleme, porsiyon miktarı değiştirme gibi işlemleri kolaylıkla gerçekleştirme,
 • Ürünler için ana kategori ve alt kategoriler oluşturma,
 • Grup siparişlerinde tek veya alt gruplar ile farklı alt adisyonlar oluşturma,
 • Satış rapor ve analizleri elde etme,
 • Farklı ödeme türleri ile kredi kartı, ticket veya nakit gibi sistemler ya da cari hesap yazdırma kullanımı,
 • İndirim, bölge kampanyaları, ikramlar veya iade gerçekleştirme,
 • Kasa ve mutfak ile bulut adisyon sayesinde anlık görüntüleme oluşturma gibi maddelerden bahsedilebilir.

E adisyon Sipariş Yönetimi Örnekleri

Restoran adisyon sistemi sayesinde sipariş yönetimi gerçekleştirirken, örnek olarak tek bir personel ya da farklı personellerde şifre ve yetkilendirme ile kullanma sağlanabilir. Müşteri isteklerine bağlı olarak menüde ürünler aradıktan sonra seçilen ürün için porsiyonlarda değişiklik yapılabilir. Servisin hangi sırayla yapılacağı, yanında sunulacak ikramlar, siparişin iptal edilmesi gibi işlemler saniyelik olarak yapılabilir. 

Siparişlerde müşteri isteklerine göre örnek olarak makarnada daha fazla peynir olması gibi bir özellik eklenebilir. Standart siparişe göre ek özelliklerde fiyat artışı veya düşüşü yapılabilir. Müşteri kitlesine ve kampanya gibi durumlara göre e adisyon programı üzerinde fiyatlar değiştirilebilir veya indirimler yapılabilir. Tek bir masada Alman usulü hesap ödeme gibi sistemler için ana adisyon içerisinde sınırsız sayıda alt grup adisyonu açılabilir veya tek kişilik adisyonlar oluşturulabilir. Siparişler farklı masalardan bir araya getirilerek, tek adisyonda birleştirilebilir veya tek masadaki siparişler birbirinden tamamen ayrılarak farklı masalar oluşturulabilir. 

1 thoughts on “Eadisyon Sayesinde Siparişleri Saniyeler İçerisinde Yönetin”

 1. Geri bildirim: En İyi iOS Mobil ve Tablet Adisyon Uygulaması

Yorum bırakın

Scroll to Top