En İyi iOS Mobil ve Tablet Adisyon Uygulaması

En İyi iOS Mobil ve Tablet Adisyon Uygulaması teknolojide yaşanan gelişmelerden her sektörde faydalanılması gerekmektedir. Teknolojinin hayatımıza soktuğu uygulamalar günlük yaşantımızda bize çok sayıda farklı kolaylık sağlamaktadır. Benzer bir durum işletmeler için de geçerlidir. Cafeler ve restoranlar geliştirilen yeni uygulamalar sayesinde çok daha düzenli bir şekilde işleyişine devam edebilir. Üretilen cafe restoran adisyon sistemi bir yandan hata riskini düşürürken bir yandan insanların çok daha az enerji harcamasını sağlamaktadır.

İlk etapta üretilen uygulamalar siparişlerin mobil olarak girilmesini amaçlamaktaydı. Misafirlerden alınan siparişler anında sisteme girilip mutfaklara ulaşabiliyordu. Ancak günümüzde hazırlanan uygulamalar sunulan hizmeti çok daha ileriye taşıyabilmektedir. Sipariş aşamalarında birçok farklı işlem mümkün olurken anında hesap sunma şansı da elde edilmektedir. Ayrıca gün sonlarındaki raporlar ile birlikte işletmeler hakkında ayrıntılı bilgilere ulaşmak da mümkün olmaktadır. Tüm bu etmenler göz önünde bulundurulduğunda her işletmenin bu programları kullanmaya başlaması akıllıca bir karar olacaktır.

Ürün Analizleri ve Fiyatlandırma İmkânı

Üretilen uygulamalar, cafeler ve restoranların talepleri ve ihtiyaçları doğrultusunda geliştirilmeye başlanmıştır. Uygulamaların günümüzde geldikleri seviye, işletmelerin geri dönüşleri ile mümkün olur. Kullanılan e adisyon sistemleri ürünlerin analizi için çok büyük bir imkân sunmaktadır. Satışa çıkarılan ürünlerin hangi saatlerde en çok talep edildiği, gün içerisinde satış rakamları ve daha birçok bilgi bu programlar aracılığıyla işletmecilere ulaştırılmaktadır. Bu şekilde ürünler için gerçekleştirilecek olan kampanyalara karar verilebilir.

Fiyatlandırma konusunda da çok büyük etkiler gösterebilmektedir. Ürünlerin tercih edildikleri kitle göz önünde bulundurularak fiyatlardaki dengeler izlenebilmektedir. Ürünlerin fiyatlarında yapılan oynamalar ile birlikte ürüne olan rağbet incelenmeye başlanır. Hangi müşteri tipinin bu ürünleri tercih ettiği analizlere eklenmektedir. Böylece tüm ürünler için en iyi seviyede kazanç sunan bir fiyat bulunabilir. Kampanyaların yönetiminde de bu durum söz konusu olacaktır. Çok fazla tercih edilmeyen ürünler kampanyalarla birlikte sunulduğunda tercih edilmeye başlıyorsa sorunun ürünün lezzetinde olmadığı anlaşılabilir.

Menü Mühendisliği Hizmeti

Restoran ve cafelerin başarısında menülerin etkisi çok büyüktür. Birçok işletme rakiplerinin önüne geçebilmek adına daha güçlü menüler oluşturma çabası içerisindedir. Ancak oluşturulan menülerin işletmelere belirli kayıpları da olabilmektedir. Bu durum da menü mühendisliği kavramını ortaya çıkarmaktadır. Üretilen adisyon programı bu konuda işletme sahiplerine yardımcı olmaktadır.

Menüde yer alan bir ürün, sürekli olarak çok az seviyede satılıyorsa bu ürünün menüden kaldırılması gerekebilir. Ürünün her istendiğinde taze olarak sunulabilmesi için belirli malzemeler satın alınır. Ancak siparişler gelmediğinde bu malzemeler atılmak zorunda kalıyorsa bu ürünün işletmeye zarar verdiği anlaşılabilir. Bu tarz analizlerin elle yapılması oldukça zordur. Gün içerisinde yalnızca birkaç sipariş alan ürünlerin takibi kolay olabilir. Ancak çok büyük işletmelerde onlarca sipariş alan bir ürün dahi yetersiz görülebilir. Bu durumlarda programın sunduğu imkânların kullanılması şarttır.

Yorum bırakın

Scroll to Top