En İyi Android Mobil ve Tablet Adisyon Uygulaması

En İyi Android Mobil ve Tablet Adisyon Uygulaması Yaşadığımız dönem teknoloji çağı olarak isimlendirilmektedir. Bu dönemde birçok işlem teknolojinin bizlere sunduğu imkânlar ile birlikte kolayca tamamlanır. Birçok kişi evlerine söyleyecekleri yemekler için akıllı telefonlarında yer alan uygulamaları tercih ederler. Bu kolaylık aynı zamanda restoranlarda da büyük avantajlar sunmaktadır. Büyük bir oturuma sahip lüks restoranlarda alınan siparişler telefonlar üzerinden rahatlıkla girilebilmektedir. Bazı firmalar tabletlerle çalışmayı tercih ederken her iki seçenek de çok büyük kolaylık sunmaktadır.
Garsonların aldıkları siparişleri anında ustalara iletmesini sağlayan uygulamalar restoran otomasyonu olarak isimlendirilmektedir. İlk döneminde yalnızca sipariş girilebilen bu uygulamalarda günümüzde birçok işlem kolaylıkla yapılabilmektedir. Bu sebeple de birçok restoran satış programı kullanamaya başlamıştır. Bu programların kullanımı restoranın içerisinde yer alan her birey için avantajlı olmaktadır. Misafirlerin siparişleri büyük oranda eksiksiz teslim edilirken olabilecek en kısa sürede gelir. Garsonların ise siparişleri iletmesi için mutfaklara gitmesine ya da tüm siparişi aklında tutmasına gerek olmaz. Bu sayede restoranların sunduğu hizmetler çok daha kaliteli hale gelecektir.

Uygulamalar İle Sipariş Değiştirme İmkânı

Uygulamalar İle Sipariş Değiştirme İmkânı Akıllı telefonlarda ya da tabletlerde restoran otomasyon programı yüklü olduğunda siparişlerin tamamı buradan girilecektir. Garsonların sipariş alma aşamasında misafirlerden gelen tüm istekleri anında uygulamaya girmesi gerekir. Bu işlemde girilen siparişler direkt olarak mutfağa iletilmez. İlk etapta garsonların bunları onaylaması gerekmektedir. Sipariş aşamasında kararsızlık yaşayan müşteriler değişiklik isteyebilmektedir. Bu sebeple de onaylar verilmeden siparişler mutfağa ulaşmaz.
Ürünler mutfağa ulaştıktan sonra dahi değişikliklerin yapılması mümkün olmaktadır. Henüz çok geç değilse uygulama üzerinden mutfağa ulaşılarak değişiklik talebi yapılabilmektedir. Bunun yanı sıra siparişlerde kişilerin not alma şansı da olacaktır. Restoranlarda yemeklerin içerisinde çok sayıda farklı malzeme bulunurken insanlar bu malzemelerden bazılarını istemeyebilir. Bu sebeple de ürünlerin yemeğin içerisinden çıkarılması için notları içeren bir sipariş girişi yapılacaktır. Bu sayede kusursuz bir sipariş mümkün olabilir.

Hesap Alma ve Bölme Kolaylığı

Hesap Alma ve Bölme Kolaylığı Masalara gelen misafirlerini en iyi şekilde ağırlayan çalışanlar sonrasında hesap taleplerinde çıktıları alarak masalara götürme işlemini yapacaktır. Uygulamalardan direkt olarak çıktı emri verilebilmektedir. Restoran otomasyon programları, direkt olarak çıktıların alınabileceği cihaz ile bağlantı halindedir. Uygulama üzerinden verilen onay ile birlikte çıktılar direkt olarak alınır ve sunum için hazır hale getirilir. Sonrasında da bu şekliyle masalara iletilmektedir.
Kalabalık masalarda hesapların ayrı ödenme durumu söz konusu olacaktır. Hesapların bölünerek ödeneceği durumlarda uygulamaların çok farklı imkânları sunması beklenebilmektedir. Bazı kişiler yenilen yemekleri bölerek öderken bazıları direkt olarak hesabı bölecek şekilde ödemelerini yaparlar. Günümüzde kullanılan kaliteli uygulamalar her iki seçeneğe de onay vermektedir. Rahatlıkla kredi kartı ya da nakit şekilde ödemeler yapılır ve uygulama ne kadarlık bir para üstü dönülmesi gerektiğini belirtir.

Yorum bırakın

Scroll to Top