Adisyon Bulut Pos Sistemi Nasıl Çalışıyor

Adisyon bulut pos sistemi nasıl çalışıyor Bulut sistemi dünya çapında kullanılan bir veri depolama sistemidir. Buluta yüklenen her türlü veri sanal bir ortamda saklanmaktadır. kişilerinin erişimine kapalıdır. 
Bulut sistemiyle çalışan adisyon takip sistemleri de bu şekilde hizmet vermektedir. Adisyon sistemine girilen bilgiler fiziksel depolama yerine sanal ortamda yedeklenirler ve depolanırlar. Bunun en büyük avantajı ise verilerin kaybolmasının önüne geçilmektedir. Cihazların bozulması ya da sistemin çökmesi durumunda dahi verilere buluttan ulaşılabilmektedir. 
Bulut sisteminin adisyon programlarında kullanılma prensibi ise oldukça basittir. Herhangi bir akıllı cihazdan kullanıcı adı ve şifresi kullanılarak sisteme girilmesi yeterlidir. Daha sonra yapılacak her türlü işlemin verileri hem yedeklenecek hemde gerekli olan diğer cihazlarla paylaşılacaktır.

Bulut Pos Sistemin Avantajları

Örneğin sipariş giren bir garsonun verileri anında mutfakta kullanılan cihaza iletilecek ve hazırlıklar anında başlayacaktır. Aynı şekilde garsonun girdiği sipariş ve masa bilgileri kasa da kullanılan cihaza iletilecek ve masa hesabı oluşturulacaktır. Adisyon takip sistemlerinde bulut sisteminin kullanılması restoranlara bir çok avantaj sağlamaktadır. Bunların başında restorana ekstra cihaz masrafı yaratmamasıdır.

Kullanıcılar sahip oldukları her hangi bir akıllı cihaz üzerinden sisteme giriş yapabilirler. Diğer bir avantajı ise girilen verilerin hiç bir şekilde kaybolmaması. Verilere ulaşımında sisteme giriş kadar kolay olmasıdır. Son avantajı ise verilerin yüzde yüz güvende olmasıdır. Çünkü bulut adisyon sistemi Microsoft gibi büyük şirketler tarafından kurulmuştur ve o şirketler tarafından korunmaktadır.

1 thoughts on “Adisyon Bulut Pos Sistemi Nasıl Çalışıyor”

  1. Geri bildirim: Cafe Restaurant Adisyon Programı

Yorum bırakın

Scroll to Top