Mobil Restoran Adisyonu El Terminali

Mobil Restoran Adisyonu el terminali  Adisyon sistemleri restoranların vazgeçilmez parçalarındandır. Teknolojinin gelişmesi ile birlikte hayatımıza giren ve adisyon sistemlerinde de kullanılmaya başlanan bulut sistemi ile mobil adisyon sistemleri kullanılmaya başlandı. Bu sistem ile birlikte el terminallerine gerek de kalmadı. Herhangi bir akıllı cihaz üzerinden indirilen aplikasyonlar sayesinde kullanıcı adı ve şifresi girilerek rahatlıkla kullanılmaya başlayan adisyon sistemleri kullanılmaya başlandı.
Mobil restoran adisyon sistemleri internet bağlantısı olan bilgisayarlardan ve akıllı cihazlardan rahatlıkla kullanılması restoranlara büyük bir özgürlük ve maliyet açısından da karlılık sağladı.

El Terminali

Adisyon sistemi kullanan restoranlar da garsonlar el terminaleri kullanmaları gerekirdi. Bulut sistemi sayesinde el terminallerine gerek kalmadan herhangi bir telefon ya da tablet üzerinden sipariş girişi yapabilen garsonlar aynı zamanda hareket özgürlüğü de sağlanmış oldu.  El terminaleri yerine ortak ekran kullanan restoranlarda ise mobil adisyon sistemleri daha fazla yarar sağladı. garsonların ekranın başına gitmeden masada siparişlerini girmelerine olanak tanınmış oldu.
Mobil adisyon sistemleri aynı zamanda müşterilerinde restoran deneyimlerini değiştirdi.

Mobil adisyon sistemleri sayesinde artık müşteriler masalarında bulunana tabletler üzerinden menüye bakabiliyorlar ve hatta bu tabletler üzerinden siparişlerini girebiliyorlar. Müşterilerin garsonların ilgilenmesini bekleme sürelerini ciddi oranda azaltan bu sistem sayesinde ise müşteri memnuniyetleri artıyor. 
Ayrıca mobil adisyon sistemlerinde masa değiştirme ve masaları birleştirme gibi özelliklerin bulunması da olası hesap hatalarının önüne geçiyor. Diğer bir artısı ise hesapların bölünerek ödenmesine de imkan sağlamasıdır.

Yorum bırakın

Scroll to Top